Матеріали конференції на базі ДОКЦКК

29 жовтня 2019 року на базі ДОКЦКК пройшла науково-практична конференція. Її учасниками стали студенти VI курсу I медичного факультету 1,2 і 4 десятків; курсанти факультету післядипломної освіти лікарів (фахівці функціональної діагностики).

До уваги слухачів було представлено академічний клінічний розбір випадку діагностики рідкісного захворювання - саркоїдозу з ураженням серця.

Навчальними цілями конференції були:

• Закріплення основних знань по темі «Діагностика гіпертрофічної кардіоміопатії (ГКМП)», з урахуванням «Рекомендацій з діагностики та лікування ГКМП» (ESC 2014 року).

• Розбір етапів диференційної діагностики ГКМП з хворобою накопичення (хвороба Андерсона-Фабрі) і саркоїдозом серця.

• Ознайомлення з можливостями МРТ серця з контрастуванням для діагностики інфільтративної кардіоміопатії.

• Представлення унікальної інформації щодо можливості проведення лабораторної діагностики хвороби Фабрі в м. Дніпрі.

* - Дана презентація доступна у відеоформаті за посиланням.